Együtt kedvezménnyel… De mi is?

Egy profi sminktetoválónak kötelező a marketing, ezt már sokan tudják és csinálják is.

Mi az igazi nehézség a marketingben nekünk a szépségszakmában?

Az, hogy mindenről szól csak épp nem a sminktetoválásról. Sehol nem találsz rá kész ötleteket, kidolgozott rendszereket.

A jó hír, hogy nekünk van már ilyen, és tanítjuk is kifejezetten sminktetoválóknak, hogy könnyebben tudjanak előre haladni a fejlődésükben.

Kész forgatókönyvet, ötleteket kapsz a következő témakörökben:

1. célkitűzés – avagy mit valósíts meg a szalonodbanforgatokonyv_sminktetovalas_marketinghez

2. kampány tervezés, hogy izgalmas legyen nálad a vásárlás

3. Facebook – legyen egy jó céges oldalad

4. weboldal – mi az ami biztosan legyen rajta

5. árképzés, áremelés könnyedén

6. képzések- melyik milyen és mire jó

7. munkatársak felvétele és hogyan tanítsd be a szalonba akár 1 hónap alatt

8. piackutatás, hogy mindent tudj a mostani és a leendő vendégeidről

9. vendég protokoll, hogy híres legyél a kiszolgálásról is

10. szalon protokoll, hogy mindenki tudja a dolgát

Nem általánosságban beszélünk, nem egy marketingest hívunk meg, hanem konkrét, használható tippeket, tanácsokat, rendszereket kapsz tőlünk, amit mi fejlesztettünk ki a saját sminktetováló szakmánkon belül.

Miért mi?

Mert imádjuk a marketinget és az általános, más szakmából való ötleteket át tudjuk formálni a saját szakmánkra. Mert rendszeresen, évente többször képezzük magunkat ezen a területen.

Mert a szakmába mi karoltuk fel elsőként és legrészletesebben az üzletvezetést és marketinget úgy, hogy kifejezetten sminktetoválóknak szól.

GARANCIÁNK rá, a mindig teltházas képzésünk és a már nálunk tanult és hatalmasat fejlődött Kolléganők, olvasd el itt a véleményűket >>

Most, szeptember 15-ig együtt kínáljuk az 1 napos NAGY FACEBOOK nap sminktetoválóknak és a 2 napos ÉSB képzésünket kedvezménnyel:

Építs sminktetováló birodalmat

• Időpont: 2017. október 16-17.

Helyszín: Berényi Sminktetováló Iskola, 6726 Szeged, Fürj u.17.

A résztvevők létszáma limitált, max. 12 fő.

A képzés díja: 150.000,- Ft + ÁFA. (190.500Ft) helyett ha mindkét képzésre jelentkezel CSAK 120.000Ft + Áfa (152.400Ft)

a NAGY FACEBOOK nap

• Időpont: 2017. november 13.

Helyszín: Cosmic Latte Szaloniroda, 1113 Budapest, Bartók Béla út 79. félemelet 1. (8-as csengő).

A résztvevők létszáma limitált, max. 15 fő.

A képzés díja: bevezető áron CSAK 58.000,- Ft + ÁFA. (73.660Ft)

Itt tudsz jelentkezni mindkét eseményre kedvezménnyel!

Cégnév, ha van:
Adószám:*
Számlázási cím:*
Fizetés módja::

Ha most nem aktuális mindkét ajánlat KATTINTS IDE>> és várunk a NAGY FACEBOOK napra.