Hello!

Lehet, hogy pont Téged keresünk, légy a munkatársunk!

Igazából, nem nevezném meg a titulusodat, mert az lehet, hogy be fog határolni téged és nem mersz jelentkezni, inkább azt mondom el, hogy mi lenne a feladat és meglátod, hogy tudsz e nekünk ebben segíteni.

Mi egy sminktetováló szalon vagyunk ez a fő profilunk, a szépség szakmában tevékenykedünk abszolút csajos téma. Ez mellett sminktetováló pigment forgalmazással foglalkozunk és a kozmetikusok a partnereink, ami szintén csajos téma. Sminktetoválást oktatunk, és rendezvényeket is tartunk, a másik fő oktatási témánk a szépségipari marketing és az üzlet/szalon vezetés.

Jelenleg heten dolgozunk a szalonban és mostanában csatlakozik majd hozzánk két frissen végzett kozmetikus is hogy sminktetováló lehessen.

Bennünket a képek/fotók/videók adnak el, ezekkel kommunikálunk, és ezek alapján döntenek a vendégek arról, hogy hozzánk jönnek el. Igyekszünk minden Social Media felületet használni:

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • YouTube csatornánk
  • vannak csoportjaink a Facebookon mind szakmai, mind a vendégeknek

és ezeket kell hatalmas mennyiségű, kreatív, szép képi tartalommal megtölteni, olyannal, ami nem csak a mi munkáinkat mutatja be, hanem azt az „életérzést”, amit mi képviselünk. Trendi, előremutató, nőkkel kapcsolatos.

Bár imádjuk ezt a feladatot, én magam és a marketinges Kolléganőm is nagyon szívesen csinálja, és mindig tanulunk újdonságokat, de egy jó ideje birkózunk azzal hogy nincs elég kapacitásunk arra, hogy ezeket elkészítsük.

Ha Te olyan vagy, aki mind tudásban, mind kreativitásban, mind nyitottságban ott vagy, hogy ezeknek a „kihívásoknak, feladatoknak” megfelelsz, és tudsz nekeünk ebben segíteni, akkor légy a partnerünk benne.

Mondhatnám azt is összefoglalóan hogy egy grafikust keresünk, de közben nem „csak”, nem a szó klasszikus értelmében, hanem egy olyan kreatív valakit, akinek a következő dolgok adnák a mindennapi munkáját:

  • posztolni a Facebookra, instagramra, pinterestre
  • a közösségi oldalakon való kommunikáció koordinálása, megtervezése a marketingessel összedolgozva
  • a YouTube csatornánk kezelése
  • videót forgatni (amihez egyszerű, de profi cuccaink vannak), filmet összevágni, na ne egy nagy estés filmre gondolj, hanem pár perces tájékoztató jellegű videókra

Nem lenne igaz, ha azt mondanám hogy semmilyen szakmai végzettség nem kell a munkádhoz, mert nem csak applikációkkal kell dolgoznod. Vannak offline anyagaink, kiadványaink is, amik szerkesztéséhez a megfelelő grafikai programokat is ismerned kell, és tudnod kell rajta tervezni dolgozni.

Az idén egy hatalmas külső átalakuláson szeretnénk keresztülmenni, ami az év elején indult el és ennek kapcsán egy naprakész, kreatív, trendeket diktáló, minden területre kiterjedő továbbképzésre járok havonta 1 napot. Az ott tanultakat nagyon szívesen és „kötelezően” meg is osztom veled, hogy te is abszolút képben lehess a 2018-2019-es designe trendekkel.

Szalonunk alap beállítottsága olyan, hogy érdeklik az újdonságok, érdeklik a trendek, szívesen tanulunk, szívesen változtatunk.

Mottónk is az hogy: „egy biztos nálunk a: VÁLTOZÁS” és így is éljük a mindennapjainkat. Ebben a rohanó, mindig változó világban próbáljuk felvenni a ritmust a piac igényeinek megfelelően, és a lehető leggyorsabban reagálunk minden rezdülésére.

Ha Te is ilyen vagy, így gondolkodsz, szereted a pörgést, a változatosságot, akkor biztosan hogy jól fogod nálunk magad érezni, és kiélheted az ebbéli kreativitásod,  és ami buzog benned azt nálunk tuti megvalósíthatod.

Hatalmas tudás halmoztunk fel a mögöttünk lévő évek során, mind marketingben, mind vizuális területen, ez a tudás a tiéd is lehet és használhatod. Mert mi nem csak a sminktetoválás szakmai oldalát tanuljunk, hanem sok olyat, ami kell ahhoz, hogy eladjuk magunkat. Mindenféle marketing képzésre, konferenciára járunk , marketinges könyvekből szerezzük a tudásunkat, amiket gyorsan meg is valósítunk.

Akkor egy kicsit szárazabban, lényegre törőbben:

Kreatív Vizuális Kreátor pozícióra keresünk munkatársat, Te vagy a mi emberünk, ha

  • Kreatív vagy és mindig új dolgokon töröd a fejed
  • Otthonosan mozog a számítógépen, a mobiltelefonon, tableten, de nem csak felhasználói szinten
  • Jó szervező vagy, több mindenre tudsz egyszerre figyelni
  • Jól ismered a social médiát, de nem csak, mint hobbi felhasználó
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség vagy
  • Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni
  • Kiváló a kommunikációs képességed, szeretsz telefonálni, szervezkedni, intézkedni
  • Érdekelnek a nőkkel és a szépségápolással kapcsolatos témák
  • Időbeosztásban kellően rugalmas vagy
  • Lehetsz pályakezdő vagy tanuló

Feladataid:

  • Fotó (videó) dokumentáció kezelése, szerkesztése, előkészítése reklámozáshoz
  • Grafikusi/tervező feladatok (névjegykártyától a prospektus tervezéséig)
  • Fotókönyv szerkesztés
  • Kapcsolattartás nyomdákkal, nyomdai előkészítés
  • Social media posztok előkészítése

Előnyt jelent ha:

  • A fenti munkakör betöltéséhez szükséges végzettséggel vagy biztos tapasztalattal rendelkezel (grafikus)
  • Határozott, magabiztos a fellépésed, hatékony a problémamegoldó készséged
  • Ha wordpress weboldalt tudsz szerkeszteni

Amit kínálunk:

  • Biztos jövedelem
  • Barátságos légkör, kellemes munkakörnyezet
  • Változatos munka
  • Önállóság
  • Azonnali munkakezdés
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

  • Fényképes önéletrajzodat, fizetési igény és motivációs levél kíséretében a viola@sminktetovalóiskola.hu címre várjuk.
  • Kizárólag a fent megadott email címre várjuk a jelentkezést, első körben feladatot küldünk majd Neked és csak akkor értesítünk, ha személyesen is szeretnénk Veled találkozni.

Persze nézz utána kik vagyunk, (ne is mondd, tudom van min javítani, ezért is keressük lehet éppen téged), itt vannak az oldalaink a teljesség igénye nélkül:

facebook.com/BerenyiSminktetovalas/

facebook.com/LiPigmentsHungary/

berenyizsuzsa-sminktetovalas.hu

sminktetovalasblog.hu

youtube.com/user/Berenyikozmetika

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome. & GeekyCube.