BESZÉLGESSÜNK A SMINKTETOVÁLÁSRÓL!

Még nem tetoválsz? Kezdő vagy? Régen tetováltál, de egyre több munkád van? Komolyabban érdekel a sminktetoválás és ezt szeretnéd fő profilodnak?

Akkor van miről beszélgetni.

„SMINKTETOVÁLÓ SZERETNÉK LENNI” KONZULTÁCIÓ

Tudom, nagyon nehéz eldönteni már azt is, hogy sminktetoválásba fogj-e. Egy teljesen új terület, amiről annyi mindent lehet hallani, így természetes, hogy alaposan igyekszel utána járni minden lehetőségnek. Képzésekben, tanfolyamokban is széles a választék, kérdés, ki milyen célt tűzött ki maga elé, a szerint vehet részt oktatásokon.

Nem titok nagy beruházás belefogni a sminktetoválásba, számtalan kérdés merül fel Benned, legfőbbképpen az, hogy egyáltalán alkalmas vagy-e arra, hogy csináld. Meg van-e a kezedben az a plusz, hogy majd sikereket érhess el.

Pályám kezdetekor én szerencsés voltam, mert betekintést nyerhettem ebbe a csodás világba még mielőtt belevágtam volna, és ez is csak megerősített abban, hogy igen én ezt akarom csinálni, meg akarom tanulni. Ezért is tartom fontosnak, hogy Te is ha szeretnél kapj egy kis betekintést és ne kelljen azt mondanod, ha én ezt tudtam volna előre…

Mielőtt belekezdenél a sminktetováló képzésbe, lehetőséget biztosítunk:

• hogy megnézd egy szemöldöktetoválás elkészítését, ami kb. 2 óra hosszú

• 2 óra beszélgetést, mely során felteheted a kérdéseidet

• hogy kipróbálhasd a sminktetováló gépet gyakorló lapon

• hogy megtud tényleg alkalmas vagy-e rá, hogy csináld és érdemes lesz-e beruháznod a kozmetikai tetoválásba

• hogy együtt átbeszéljük a sminktetováló karriereddel kapcsolatos elképzeléseidet

• és tanácsokat adunk, hogyan indítsd be a karriered, és hogyan szerezd meg az első vendégeidet

berenyi_sminktetovalo_szalon_szeged_1
sminktetovalas_oktatas_szintanjpg

KONZULTÁCIÓ SMINKTETOVÁLÓKNAK

• Már egy ideje készítesz sminktetoválásokat és egyre többen keresnek meg emiatt, szuper.

• Nem túl régen végeztél sminktetováló képzést és bizonyos dolgokban hiányérzeted van.

• Érzed, hogy fejlődnöd kellene és néhány kérdés megválaszolása sokat segítene a munkádban.

Tapasztaltam, hogy milyen sokat segít, ha tudok kérdezni olyantól, aki már valamiben előttem jár. Ezért, ha Te is szükségét érzed egy ilyen segítségnek bátran keress meg.

Amire lehetőséget biztosítok, a választás a Tiéd:

Megnézhetsz bármilyen sminktetoválást, amiben segítségre szorulsz. Ez kb. 2-2,5 óra hosszú, ebben az esetben az adott napon előjegyzett vendéget megkérjük, hogy Te is ott lehess a mikropigmentáció elkészítése alatt. Mivel a vendég nem modell lesz oktatáshoz, közben nem fogok magyarázni, de utána felteheted a kérdéseidet.

Feltehetsz kérdéseket bármilyen témakörben, sminktetoválás területei*, pigmentek, szín korrigálás,  tűk, gépek, érzéstelenítés, beleegyezési nyilatkozat, milyen szabályoknak kell megfelelni stb.

Kipróbálhatsz gyakorló lapon többféle sminktetováló gépet.

Kérdezhetsz üzletvezetéssel, karrierépítéssel kapcsolatos kérdésekben.

*A konzultáció során konkrétan technikákat, mint pl. szemöldök szálrendezést, szemhéjsatírozás technikája, stb. nem tanítok, erre találsz a képzések között lehetőséget.

• Sminktetováló szeretnék lenniFt35000+Áfa
    • 4 órás konzultáció