Újra jelentkezem!

Egyre jobban körvonalazódik idei szülinapi rendezvényünk 🙂

De több mindent csak Neked és egy szűk csoportnak mondunk el…

Hogy miért Neked?

Mert vásárolod és szereted a Li pigmenteket, részt vettél valamelyik szülinapi rendezvényünkön, vagy lehet, hogy mindkettő igaz Rád.

A Li pigmentek forgalmazásánál elsődleges célom volt mindig is az, hogy segíteni tudjam a kolléganők munkáját.

A szakmai fejlődés nagyon fontos, hiszen egyre népszerűbbé válik ez a szakma, de az fog csak előrejutni, aki fejlődik.

Idei szülinapi szakmai napunk pontos dátuma:

2018. október 1. hétfő.

Ez változott, egy héttel későbbre tettük, de már először is jeleztük, hogy a tervezés fázisában tartunk még csak.

Viszont ez a dátum már fix.

A szakmai nap programja még mindig  titkos 🙂

Egyben biztos lehetsz: mindig is szem előtt tartjuk a szakmai fejlődésed, nem fogsz csalódni.

Maradjunk csak annyiban, hogy a tőlünk megszokott laza, pörgős, vidám és sminktetoválással teli napot tervezünk, ahol mindenki a szenvedélyének hódolva tud kikapcsolódni, feltöltődni.

Li_pigments_Hungary

A szülinapi rendezvényünk előestéjén csak Neked és néhány kolléganődnek ajánlunk lehetőséget arra, hogy szűk körben együtt ünnepeljünk.

Li_3._szulinap (1)

A szülinapi előeste programja maradt az, amit régóta dédelgetek, egy  sminktetováló kerekasztal-beszélgetés, amely néhány, általam meghívott kolléganő irányított eszmecseréje lesz.

Garantáltan érdekes életutakkal, sikerekkel, esetleges kudarcokkal, amelyek talán Neked is tanulságosak lehetnek.

Természetesen a kerekasztal-beszélgetés után lazítunk a kereteken, és egy finom vacsorával áttérhetünk az ünneplésre, jöhet a beszélgetés, nevetés. Ezt már tapasztalatból tudjuk, jól működik, bevált.

Ha elfogadod a meghívásom és velünk tartasz az előünneplésre, akkor annak az időpontja:

Szeptember 30-án, vasárnap késő délutántól.

A helyszín: Még mindig nem publikus, de Budapest környékén lesz.

Program, amit Neked a vasárnap estéd kellemes eltöltésére kínálunk:

• 18.00-20.00: Kerekasztal-beszélgetés, ahol garantáltan tanulni is fogsz és rengeteg inspirációra teszel szert

• 20.00-24.00: Szülinapi Li-vacsora

• Buli után: Pihentető, erőgyűjtő alvás a szállodában (az erre hagyott idő egyén- és társaságfüggő)

• Október 1-én hétfőn reggel 7 és 9 között napindító reggeli a szállodában.

Az előszülinapi vasárnap részvételi díja, amely tartalmazza a vacsorát, italokat és a szállást kétágyas elhelyezéssel: Kb. 30-35.000, Ft körül lesz, pontosítani később tudunk.

Li_3._szulinap

Részleteket itt találsz majd ezután >>

Én Számítok Rád, szeretnék Veled ünnepelni!

Ha még nem jeleztél nekünk vissza az előestével kapcsolatban, akkor tedd meg most!

Ezt a lehetőséget nem fogom nyilvánosságra tenni, így csak azok vesznek részt, akiket meghívok. Ha van olyan kolléganőd, akit szeretnél, ha ott lenne, de nem kapott meghívást, keresd  Violát, beszéljünk róla!

Ha még nem jelezted felénk hogy szívesen eljönnél az előesti ünneplésre, akkor  kérlek töltsd ki!

Becenév:
Telefonszám:
Szeretnék részt venni az előszülinapon. :*

Bízom abban, hogy együtt ünneplünk szeptember 30-án.

Szakmai barátsággal,

Zsuzsa

Nincs buta kérdés! Ha van, ami nem világos, nem érthető, hívd Violát!

Telefonszám: 20/429-1722