Szeptember 23. hétfő

“Shading eyeliner” Verica Blasko

A Berényi Sminktetováló Iskola szervezésében

Minden, amit Verica egyedi, különleges szemhéjsatírozási technikájáról tudhatsz euro truck!

Régóta követem Verica munkáit és boldog voltam, hogy elfogadta meghívásunk.

Ismertsége robbanásszerűen megnőtt az elmúlt évben, világszerte előad konferenciákon, mesterképzéseken windows hello herunterladen.

Elmélettel, élő modelles bemutatóval készül, és sok-sok latexes gyakorlást ígér.

Oktatásának célja az, hogy olyan szinten sajátítsd el egyedi technikáját, hogy a vendégeid elégedettek legyenek, a kolléganőid pedig irigyek ps4 dns schneller downloaden.

9.30-18.00 Verica Blasko Mesternap.

Mit kell Magaddal hoznod?

A legfontosabb: A tetováló géped!

Minden mást – latexet, gyakorló pigmentet, jegyzetet, íróeszközt – mi biztosítunk.

Az egész napi ellátásod, frissítők, ebéd is a mi feladatunk, ezzel sem kell készülnöd!

Verica_Blasco_sminktetovalo

Verica Blasko

“Verica Blasko vagyok Szerbiából, Belgrádból herunterladen.

A sminktetoválás az életem, az álmom ami inspirál és csodásabbá teszi az én életem is.

15 éve dolgozom ebben a gyönyörű szakmában. Hazámban az elsők között voltam, aki népszerűsítette és elterjesztette ezt a szolgáltatást. Szintén nagy szerepem volt abban is, hogy a saját hazám általam és a munkám által ismertebb lehessen how can I download music tracks.

Az évek alatt mindig az volt a célkitűzésem, hogy mindig jobb és jobb lehessek a munkámban. Legyenek a vendégeim elégedettek és minden következő munkám jobb legyen az előzőnél.

Egyedi a stílusom, amiről már a vendégek és persze a szakma is felismer.

Mostanában oktatóként vagyok aktív. Több évi tudásom, tapasztalásom szívesen osztom meg tanulóimmal step counter app for free download.

Szeretném, ha a nálam tanult kollégáim vendégei elégedettek, szépek lennének. Ha így ez működni tud, akkor minden feltételt megteremtünk ahhoz, hogy a sminktetoválás elismert, népszerű és elterjedt lehessen világszerte.”

Nézd meg Verica munkáit Facebook oldalán >>

Berenyi_Zsuzsa_sminktetovalo (1)

Szereti a komfort zónákat feszegetni, másképp, jobban csinálni a dolgokat, ügyel a részletekre.

A Li Pigments Hungary hivatalos magyarországi forgalmazója.

A sminktetoválás és a forgalamazás mellett a másik szenvedélye és imádja csinálni, az a MARKETING és az ÜZLETVEZETÉS windows 10 herunterladen 32 bit.

Ő lesz a rendezvény háziasszonya, bármilyen kérdésed lenne, szívesen segít.

Budapesttől 68 km-re, Tatán található a Kristály Imperial Hotel.

A szálloda kétszintes mélygarázzsal, étteremmel, borbárral, relaxációs wellness és medical centerrel, valamint vendégszerető személyzettel várja az idelátogatókat whatsapp download problem.

Egy kis ékszerdoboz, amelyet érdemes megismerni mindenkinek!

A szálloda vallja, hogy a jó helyszín fél siker, így biztosak vagyunk abban, hogy rajtuk nem fog múlni a szülinapunk kiváló ellátása.

Nyugalom, tisztaság, elegancia, a régi és az új találkozása.

Leteszteltük herunterladen! Van meleg, hideg, nincs dohos fal, csak szépség, kedvesség és kényelem!

Részletek itt a helyszínről >>

Árak

Verica Blasko Mesternap

• 159.000,- Ft

Jelentkezési határidő: szept. 6.

Li_szulinap_regisztracio

Ha telefonon regisztrálsz, FORDÍTSD EL A KÉPERNYŐT minecraft herunterladen kostenlos!

Cégnév a számlázáshoz:
Számlázási cím:*
Postázási cím:*
Adószám:
Elolvastam és megértettem az Arckontúr Kft. adatvédelmi nyilatkozatát:*
Hozzájárulok, hogy számomra az Arckontúr Kft. marketing üzeneteket, hírleveleket küldjön.:*
Megjegyzés, kérdés:

Mi történik a regisztrációd után?

Egy picit még hátradőlhetsz, szusszanhatsz, hiszen a mesterképzés csak szeptemberben lesz 🙂

Hamarosan megkapod a díjbekérőd, amelynek a fizetési határideje 8 banki nap.

Ahogy közelebb érünk az időponthoz, pár héttel a rendezvény előtt részletes infókat fogunk küldeni.

A mesterképzés a Li Pigments 4. szülinapi rendezvénysorozatának  második napja.

Amennyiben szeretnél erről is többet tudni, kattints erre a szövegre >>

Addig is kövesd a Facebook oldalunkat >>

Kérdésed van?

Bátran tedd fel, válaszolunk rá!

Ez a kérdésem, problémám:*