KÖSZÖNJÜK, HOGY REGISZTRÁLTÁL RENDEZVÉNYÜNKRE!

Berényi Zsuzsa

Hálásak vagyunk,  azért, hogy vásárolsz tőlünk Li pigmentet, vagy csak követsz bennünket és bizalmat szavaztál.

 

 Őszintén hiszünk abban, hogy amit ezen a rendezvényen hallasz, tanulsz majd, az segítség lesz számodra a mindennapi munkádban, sőt előre tudsz lépni ha alkalmazod.

Már is sokkal inspiráltabbak vagyunk, és sokkal jobb kedvvel végezzük a napi munkánkat és a szervezést.

Eljönni egy rendezvényre munkás, rá kell szánni az időt, oda kell utazni, csininek lenni, figyelni kell, jegyzetelni, keveset aludni, hazautazni. DE ezzel még nincs vége, mert aztán, amit tanultál azt át kell nézni, gyakorolni kell. Lehet, hogy még modelleket is szervezel, hogy gyakorold az új technikákat, vagy kipróbáld az színeket.

De látom, Te pont ilyen Sminktetováló vagy, aki belead mindent, hogy fejlődhessen és 2 lépéssel a többiek előtt járjon. Ezt nem tudod megcsináltatni mással, még ha fizet sem, ezt Magadnak kell kijárni.

Tudod, ránk számíthatsz, hiszen ha szakmai kérdésed van mi is és sok Kolléganő is segít a zárt Facebook csoportban.

Jól döntöttél, amikor a tudásba fektettél, az mindig a Tiéd marad és kamatozik.

 

Tudom, hogy a tudás és a gyakorlás hozza meg az igazi biztonságot a munkánkban!

Nos, nézzük pontosan mi is történik, most, ez után, hogy regisztráltál.

 

 

Nemsokára e-mailben küldjük a díjbekérőd a feliratkozási formon kitöltött adatok alapján. Kérlek, ha 1-2 munkanapon belül sem kapod meg a díjbekérőd és a spamben sem találod, akkor telefonálj a 20/429-1722-es számra. 

 

 

Az összeg beérkezése után 1-2 munkanapon belül küldeni fogjuk az előlegszámládat. Akkor szólj, ha a spam-ben sem találod. 

Hogyan jelentkezz a szállodában?

Írj egy e-mailt a foglalas@hotel-residence.hu e-mail ímre, írd le, milyen szobára lenne szükséged (1, vagy 2 ágyas) és hivatkozz a Berényi Kozmetikára. Így megkapod a kedvezményes szobaárat foglalásodnál. 

 

Ha bármi kérdésed van, hívd bizalommal Violát a 20/429-1722-es telefonszámon!

Részletes infókat folyamatosan küldünk e-mailben, kövesd Facebookos zárt csoportunkat és a szülinap eseményét is!

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome. & GeekyCube.